Kümülatif Katılım Başvurusu

İKTİSADİ VE EVRENSEL FAYDAYA YÖNELİK ÇALIŞMALARIMIZA KATILIM İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP E-POSTA ADRESİMİZE GÖNDERMENİZ GEREKMEKTEDİR.

VEZİROĞLU DİLBİLİM VE ARKEOLOJİ TOPLULUĞU’NUN “1950’li Yıllardan Bugüne Değin Türkiye’den İsviçre’ye Kaçırılan 400 Milyar Doların Tarafımıza İade Edilmesi Konusunda 1986 Yılında Başlattığı Çalışmalarından, İsviçre Aleyhine Açmış Olduğu Davalarından, İsviçre Konfederasyonu Yetkilileri Ve Bankalarına Göndermiş Olduğu Uyarılardan ve Bu Konudaki Gayretlerinden Dolayı” Destekliyoruz.

İsviçre’ye Kaçırılan Bu Meblağlar Bizlerin Haklarına Bir Tecavüz Olduğu Gibi, Bireysel ve Sosyal Yaşantımızı ve Geleceğimizi Maddi ve Manevi Kayba Uğratmıştır ve Zekâmıza ve Kişilik Haklarımıza Hakaret Teşkil Etmiştir.

Bu Konuda Hem Ulusal Hem de Uluslararası Elimizden Gelen Tüm Çaba ve Gayreti En İyi Bilgimiz Doğrultusunda Göstereceğimizi, Bu Konuda [Erdem Sahibi Kişilerle] Görüş Alışverişinde Bulunacağımızı ve Toplumsal Harekat Organizasyonu ile Birlikte Hareket Edeceğimizi İşbu Yazıyla Tüm Kamuoyuna Beyan Ederim.

Kişisel Bilgiler

İletişim Bilgileri

Görüşleriniz ve Yorumlarınız

Yenile